N-Park Ozorków
ul. Konstytucji 3 Maja 17

Powierzchnia najmu:8 000m2

Liczba miejsc parkingowych:150

Data otwarcia:2024r.

W  centrum miasta Ozorkowa powstanie największy i obecnie jedyny park handlowy pod nazwą N-Park. Doskonałe położenie N-Parku przy największym osiedlu zabudowy wielorodzinnej i w niedalekiej odległości od stacji PKP Ozorków Nowe Miasto,

sprawi że będzie to park handlowy adresowany zarówno do mieszkańców jak  i do klientów tranzytowych. Powierzchnia N-Parku to 8 000m2, która skoncentruje 14 najemców.

WYNAJEM

Anita Petrus

Senior Leasing Manager
a.petrus@napollo.pl
+48 519 031 426

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL