N-PARK Wrocław
ul. Karwińska / Opolska / Krakowska

Powierzchnia najmu:5000 m²

Liczba miejsc parkingowych:150

Data otwarcia:jesień 2022

Główni najemcy:

ALDI, RTV Euro AGD, Cukiernia Nugat

Kolejny, trzeci N-Park we Wrocławiu, zaplanowany jest u zbiegu ulic Opolskiej, Karwińskiej i Krakowskiej. Zaplanowany tenant-mix to asortyment w głównych kategoriach zakupowych reprezentowanych przez najemców sieciowych oraz znanych na lokalnym rynku dostawców produktów. Na powierzchni najmu ok. 5000  znajdą się m.in. market spożywczy, drogeria, sklep elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, usługi i gastronomia. Obiekt powstanie w południowej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki, na terenie osiedla Księże. Z racji położenia będzie także wygodną destynacją zakupową dla przyległych osiedli Tarnogaj i Brochów oraz alternatywą dla mieszkańców wobec dużych galerii handlowych w segmencie zakupu artykułów codziennej potrzeby i specjalistycznych. W bezpośredniej strefie oddziaływania centrum mieszka ok. 30 000 osób.

Działka położona jest w bliskiej odległości od centrum i bardzo dobrze z nim skomunikowana, podobnie jak z innymi częściami miasta, dzięki przebiegającym w sąsiedztwie trasom linii tramwajowych i autobusowych. N-Park będzie też doskonałym rozwiązaniem komercyjnym dla klienta tranzytowego. Lokalizacja przy drodze krajowej nr 94, kierunek Oława i Opole, którą w ciągu doby przemieszcza się ok. 17 tys. samochodów oraz w bezpośrednim sąsiedztwie parkingu "Park&Ride", z którego korzystają osoby przesiadające się do komunikacji miejskiej, stanowią o dodatkowych atutach tej nieruchomości.

PLANY

PODSTAWOWE DANE

 • Powierzchnia najmu5000 m²
 • Liczba lokali handlowych11
 • Liczba kondygnacji2
 • Parking naziemny

STREFY ZASIĘGU

OSIEDLA

 • Księże Małe / Wielkie9800 osób
 • Tarnogaj7200 osób
 • Brochów7000 osób
 • Radwanice k/ Wrocławia3000 osób

STREFY ODDZIAŁYWANIA

 • Primary23 000 mieszkanców
 • Secondary11 000 mieszkańców
 • wg modelowania grawitacyjnego Huffa

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Artur Kudliński

Manager ds. Komercjalizacji
a.kudlinski@napollo.pl
+48 601 241 388

Elżbieta Kutrasińska

Manager ds. Komercjalizacji
e.kutrasinska@napollo.pl
+48 730 999 505WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Remigiusz Cholewicki

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
r.cholewicki@napollo.pl
+48 607 990 355

Anna Pernach

Specjalista ds. wsparcia Zarządzania Nieruchomościami
a.pernach@napollo.pl
+48 600 375 516

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL