CENTRUM ZAKUPÓW Bielsk Podlaski
ul. J. Piłsudskiego 31 A-B

Powierzchnia najmu:4900 m²

Liczba miejsc parkingowych:120

Data otwarcia:2015

Główni najemcy:

Rossmann, Cosmedica, Pepco, CCC, KIK, Smyk, RTV EURO AGD, Martes Sport, JYSK

Park handlowy Centrum Zakupów Bielsk Podlaski zlokalizowany jest w centralnej części miasta, przy al. J. Piłsudskiego, która jest częścią drogi krajowej nr 19. Oferta centrum jest kompleksowa a jednocześnie zaaranżowana w kompaktowej i wygodnej formule sprzyjającej codziennym odwiedzinom. Każda z istotnych dla bieżących zakupów branż jest tu obecna, od mody, obuwia, akcesoriów poprzez asortyment sportowy, hobby, zdrowie i uroda, elektronikę, wyposażenie wnętrz po artykuły specjalistyczne, niemowlęce, dziecięce i zabawki.

W dwóch budynkach centrum działają m.in. lokale sieci Rossmann, Cosmedica, KiK, Pepco, CCC, Jysk, Martes Sport, RTV EURO AGD, Smyk. Otwarcie Centrum odbyło się 5 grudnia 2015 roku. Od tego czasu obiekt stał się jedną z kluczowych destynacji zakupowych w mieście, czemu sprzyja zarówno przekrojowa oferta jak i doskonała lokalizacja - w sąsiedztwie dużych osiedli mieszkaniowych i przy głównym trakcie komunikacyjnym miasta.

PLANY

PODSTAWOWE DANE

  • Powierzchnia najmu4890 m²
  • Liczba kondygnacji1
  • Liczba lokali handlowych10
  • Parking naziemny

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Agata Grymuza

Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
+48 519 031 416ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Dagmara Michalec

Zarządca Nieruchomości
d.michalec@napollo.pl
+48 519 031 457NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL