N-Park Magdalenka
ul. Słoneczna

Powierzchnia najmu:4 562m2

Liczba miejsc parkingowych:126

Przy ul. Słonecznej w Magdalence w Gminie Lesznowola, przy głównej drodze Gminy Lesznowola łączącej miejscowości Piaseczna z Magdalenką oraz drogami krajowymi do Krakowa, Katowic powstanie N-Park z wygodnym parkingiem dla klientów.

N-Park wzbogaci tę lokalizację o wielobranżową ofertę, dzięki której powstanie tu nowa destynacja zakupowa. Obok N-Parku znajduje się popularny market spożywczy.

 

WYNAJEM

Artur Kudliński

Leasing Manager
a.kudlinski@napollo.pl
+48 602 279 179

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL