GALERIA GRODOVA Grodzisk Mazowiecki
ul. H. Sienkiewicza 46/50

Powierzchnia najmu:5300 m²

Liczba miejsc parkingowych:60

Data otwarcia:2016 r.

Główni najemcy:

Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, Martes Sport, Smyk, Empik, 4F

Zapraszamy na stronę www

GALERIAGRODOVA.PL

Galeria Grodova znajduje się w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Została wyróżniona nagrodą II stopnia "Budowa Roku 2016" w konkursie Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Reprezentacyjne wejście w formie wysokiego portalu prowadzi do dwupoziomowej galerii handlowej zorganizowanej wokół atrium nakrytego obszernym szklanym świetlikiem. W części podziemnej znajduje się parking.

W galerii działają m.in.: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, SMYK, Empik oraz marki odzieżowe takie jak: Diverse, Top Secret, Greenpoint, Medicine Everyday Therapy, 4F. Usługi w Galerii reprezentują m.in.: Vision Express, kantor, Teletorium, biuro podróży Itaka i salon Play. Galeria Grodova została otwarta 1 grudnia 2016 r.

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Artur Kudliński

Manager ds. Komercjalizacji
a.kudlinski@napollo.pl
+48 +48 602 279 179ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Anna Sarba

Specjalista ds. wsparcia Zarządzania Nieruchomościami
a.sarba@napollo.pl
+48 519 031 415

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL