N-PARK Warszawa
ul. Trakt Brzeski

Powierzchnia najmu:3200 m²

Liczba miejsc parkingowych:120

Data otwarcia:2019 r.

Główni najemcy:

Biedronka, Hebe, klub fitness Zdrofit, Biedronka, sklep mięsny Stanisławów, Kebab King

N-Park przy ul. Trakt Brzeski to dwupiętrowy park handlowy typu convenience z parkingiem naziemnym. Powstał w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Projekt jest doskonale skomunikowany z pobliskim Sulejówkiem oraz znajduje się tuż przy drodze krajowej nr 2 - trasa Warszawa - Terespol.

W obiekcie działają m.in. market spożywczy Biedronka, fitness klub Zdrofit oraz drogeria Hebe. Doskonały układ komunikacyjny i wygodny parking sprawiają, że jest to komfortowe miejsce codziennych zakupów i usług.

PLANY

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Robert Krupski

Senior Leasing Manager
r.krupski@napollo.pl
+48 519 031 426ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Dagmara Michalec

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
d.michalec@napollo.pl
+48 519 031 457

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL