N-PARK Gorzów Wielkopolski
ul. Chemiczna 5, 7, 9

Powierzchnia najmu:6200 m²

Liczba miejsc parkingowych:150

Data otwarcia:27.10.2021r.

Główni najemcy:

Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, RTV Euro AGD, Sinsay, Dealz, Empik, Gzella, Świat Pierogów, TEDI, KAES, Euronet - bankomat, paczkomat Allegro

Powierzchnia najmu N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim to ok. 6200 . Zaprojektowany ,,tenant-mix'' to asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i incydentalne oraz specjalistyczne. Znajdyje tu mają m.in. znany market spożywczy, popularna drogeria, sklepy elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, z wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia.

N-Park powstał w północno-wschodniej części miasta wojewódzkiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W strefie bezpośredniego oddziaływania centrum, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ok. 22 600 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz znany market spożywczy. N-Park wzbogaci tę lokalizację o wielobranżową ofertę, dzięki której powstanie tu nowa destynacja zakupowa w mieście.

STREFY ZASIĘGU

PLANY

  CZASOWE STREFY DOJAZDU

  • 5 min22 000 osób
  • 5 - 10 min77 000 osób
  • 10 - 15 min32 000 osób

  STREFY ODDZIAŁYWANIA

  • Primary25 000
  • Secondary 44 000
  • wg modelu grawitacyjnego Huffa

  Lokalizacja

  WYNAJEM

  Artur Kudliński

  Manager ds. Komercjalizacji
  a.kudlinski@napollo.pl
  +48 602 279 179  ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

  Remigiusz Cholewicki

  Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
  r.cholewicki@napollo.pl
  +48 607 990 355

  NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

  NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  NAPOLLO
  Inwestor i deweloper inwestycji
  handlowych i mieszkaniowych

  ul. Osmańska 12
  02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

  SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL