N-Park Offices Stara Iwiczna
ul. Nowa 4

Powierzchnia najmu:2 800m2

Liczba miejsc parkingowych:67 miejsc w garażu podziemnym, 28 miejsc naziemnych

Data otwarcia:.

N-Park Offices to kameralny budynek biurowy z lokalami usługowymi na parterze, który powstanie w dogodnej lokalizacji na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna, przy ul. Nowej 4. Miejsce charakteryzuje rozwinięta infrastruktura oraz dostęp do szerokiego zakresu usług.


 

Projekt biurowy, będzie elementem kompleksu handlowego N-Park, z oddzielnym parkingiem naziemnym dla najemców. Do dyspozycji będzie również parking podziemny.

Galeria

WYNAJEM

Artur Kudlinski

Manager ds. Komercjalizacji
a.kudlinski@napollo.pl
+48 602 279 179

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL