GALERIA PIASTOVA Gniezno
ul. Witkowska 1

Powierzchnia najmu:8300 m²

Liczba miejsc parkingowych:200

Data otwarcia:2018 r.

Główni najemcy:

Intermarche, RTV EURO AGD, Martes Sport, CCC, eobuwie.pl, Hebe, Pepco, KiK, EMPIK,Monnari

Zapraszamy na stronę www

GALERIA PIASTOVA

Galeria Piastova powstała w Gnieźnie u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Jest to obiekt parterowy, z parkingiem naziemnym, sąsiadujący z marketem budowlanym. Wkrótce obok otworzy się również stacja benzynowa. Oferta centrum objęła znane sieci handlowe jak m.in. Intermarche, Martes Sport, CCC, eobuwie.pl, KiK, PEPCO, RTV EURO AGD, Empik, Hebe, kaes., Monnari, Gatta oraz usługi.

Połączenie obiektu handlowego z komplementarnym otoczeniem konkurencyjnym w odległości niecałego kilometra od Starego Miasta sprawiło, że mieszkańcy Gniezna zyskali wielofunkcyjną ofertę komercyjną w obrębie centrum miasta.

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Agata Grymuza

Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
+48 519 031 416ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Remigiusz Cholewicki

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
r.cholewicki@napollo.pl
+48 607 990 355

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL