N-Park Olkusz
ul. Wspólna 1 , 1A

Powierzchnia najmu:15 884m2

Liczba miejsc parkingowych:325 , w tym 8 mp do ładowania pojazdów elektrycznych.

Data otwarcia:22.11.2023 r.

Główni najemcy:

Biedronka, Świat Prasy, Sinsay, RTV EURO AGD, YH, Ochnik, TEDI, Empik, Martes, Diverse, Dealz, Pepco, Rossmann, 4F, Maxi zoo, Stokrotka, Trafika, Ziko Optyk, Verona, Itaka, Yes, MediaExpert, Castorama.

W Olkuszu został otwarty park handlowy o nazwie N-Park . Parki handlowe pod szyldem N-Park są popularne ze względu na komfort i kompleksowość zakupów, wejście do każdego lokalu jest możliwe z sąsiadującego parkingu. 

N-Park powstał przy ul. Wspólnej 1 i 1A. Oferta to asortyment produktów najpopularniejszych branż od spożywczej poprzez modę rodzinną, biżuterię, wyposążenie wnętrz, produkty z kategorii zdrowie i uroda, po elektronikę, sklep zoologiczny, popularny market budowlnany. 

PLANY

Galeria

WYNAJEM

Agata Grymuza

Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
+48 519 031 416

ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Dorota Siatka

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
d.siatka@napollo.pl
+48 665 640 020

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL