N-Park Olkusz
ul. Wspólna 1

Powierzchnia najmu:10 768m2

Liczba miejsc parkingowych:197

Data otwarcia:IV Q 2023r.

W Olkuszu powstaje park handlowy o nazwie N-Park . Parki handlowe pod szyldem N-Park są popularne ze względu na komfort i kompleksowość zakupów, wejście do każdego lokalu jest możliwe z sąsiadującego parkingu. 

N-Park powstaje u zbiegu ulic Staromiejskiej i Wspólnej. Oferta to asortyment produktów najpopularniejszych branż od spożywczej poprzez modę rodzinną, akcesoria, produkty z kategorii zdrowie i uroda po elektronikę i usługi.

Galeria

WYNAJEM

Anita Kaczmarska


anita.kaczmarska@pkbbudowa.pl
+48 513 986 957

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL