N-Park Gniezno
ul. Składowa 4

Powierzchnia najmu:8 804 m2

Liczba miejsc parkingowych:219, w tym 4 mp do ładowania pojazdów elektrycznych.

Data otwarcia:23.11.2022r.

Główni najemcy:

Half Price, Sinsay, Cropp, House, Maxi Zoo, Neonet, Rossmann, Dealz, Tedi, Żabka, Just Gym, Optyk Ziko,Totalizator Sportowy.

N-Park Gniezno to komfortowy format typu convenice, który jest zlokalizowany w pobliżu skrzyżowania dróg prowadzących do  Wrześni, Witkowa oraz centrum Gniezna.

Węzeł ten zapewnia łatwy dostęp osób zarówno z pobliskich miejscowości jak i z centrum miasta. Kilkaset metrów od terenu inwestycji znajduje się dworzec kolejowy, a w najbliższym otoczeniu znajduje się zabudowa mieszkaniowa.

 

N-Park uzupełnł ofertę sąsiadującej Galerii Piastovej od kilku lat prężnie działającej.

Klienci mogą zrobić zakupy w : Half Price, Sinsay, Tedi, Neonet, Rossmann, Dealz, Cropp, House, Maxi Zoo, Żabce, Just Gym, Optyk Ziko,Totalizator Sportowy.

PLANY

Galeria

WYNAJEM

Agata Grymuza

Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
+48 519 031 416

ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Remigiusz Cholewicki

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
r.cholewicki@napollo.pl
+48 607 990 355

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL