N-PARK Stara Iwiczna
ul. Nowa 4, 4A, 4B

Powierzchnia najmu:9000 m²

Liczba miejsc parkingowych:250

Data otwarcia:2018 r.

Główni najemcy:

ALDI, RTV EURO AGD, JYSK, Smyk, Martes Sport, Pepco, Super-Pharm, LUX MED, Pizza Hut, Zdrofit

N-Park w aglomeracji warszawskiej powstał w gminie Lesznowola, na granicy Starej Iwicznej i Piaseczna, tuż przy drodze wojewódzkiej nr 721, którą codziennie porusza się ok. 18 000 samochodów. Analiza stref oddziaływania inwestycji wskazuje, że w odległości do 10 minut drogi od inwestycji mieszka ok. 43 000 osób, a kolejne 42 000 - w odległości od 10 do 20 minut. Obiekt handlowy powstał w post-industrialnym otoczeniu drogi wojewódzkiej i w aspekcie urbanistycznym integruje otaczającą, fragmentaryczną zabudowę usługowo-biurową wzdłuż traktu komunikacyjnego. Oryginalna modernistyczna bryła z wielkimi przeszkleniami, rozwiązania wspierające charakterystykę budynku pasywnego oraz organizacja terenów zielonych z własną pasieką wspierają ideę odpowiedzialnego społecznie budownictwa i bioróżnorodności, którą realizuje N-Park. Projekt składa się z trzech budynków ustawionych równolegle do ulicy. Każdy z nich, o unikalnym wystroju fasady, łączy podejście oparte na modernistycznej manierze organicznej.

N-Park oferuje zakupy codzienne, specjalistyczne, potrzebne usługi, komfortowe, bezprogowe przejścia, bezpośrednie wejścia do lokali z zewnętrznego, zadaszonego pasażu, szybki dostęp do wydzielonego parkingu (co ma szczególne znaczenie przy wielkogabarytowych zakupach meblarskich czy rtv/agd), szerokie miejsca postojowe, miejsca do siedzenia, postoje dla rowerów i punkty ładowania pojazdów elektrycznych. W centrum działają m.in. lokale RTV EURO AGD, JYSK, Smyk, Pepco, Super-Pharm, Martes Sport, LUX MED, Pizza Hut, Świat Książki, Kakadu, Top Secret, Optyk Tondryk. Uroczyste otwarcie N-Parku nastąpiło 29 listopada 2018 r. We wrześniu 2019 r. został w centrum uruchomiony market spożywczy ALDI o powierzchni ok. 1400 . N-Park Stara Iwiczna, w 10 edycji konkursu PRCH Retail Awards, otrzymał srebrną nagrodę w kategorii Nowy Park Handlowy Roku 2019.

PLANY

  • Powierzchnia najmu8056 m²
  • Liczba lokali handlowych16
  • Liczba kondygnacji2
  • Parking naziemny
  • Liczba miejsc248

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Artur Kudliński

Manager ds. Komercjalizacji
a.kudlinski@napollo.pl
+48 602 279 179

ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Dagmara Michalec

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
d.michalec@napollo.pl
+48 519 031 457

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL