N-PARK Wrocław
ul. J. Gagarina 27

Powierzchnia najmu:2700 m²

Liczba miejsc parkingowych:80

Data otwarcia:2017 r.

Główni najemcy:

Rossmann, Pepco, Fitness Academy, Żabka, Domino's Pizza

N-Park na wrocławskim Muchoborze to przykład projektu typu convenience zrealizowanego na terenie dużej aglomeracji, ale z lokalną strefą oddziaływania. Centrum powstało w pobliżu zjazdu z obwodnicy Wrocławia i głównej drogi prowadzącej do Smolca - "sypialni" Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się nowo powstałe oraz budowane osiedla mieszkaniowe a także markety spożywcze popularnych marek.

Z uwagi na swoją lokalizację oraz otoczenie konkurencyjne, centrum jest sprofilowane na codzienne zakupy, gastronomię oraz realizację funkcji usługowych. W N-Parku działają Rossmann, Żabka, Pepco, Kakadu, Domino's Pizza, Bacówka Towary Tradycyjne czy Fitness Academy. Otwarcie nastąpiło w dniu 23 listopada 2017 r.

PLANY

  • Powierzchnia najmu2 716 m2
  • Liczba kondygnacji2
  • Liczba lokali8
  • Parking naziemny

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

Robert Krupski

Senior Leasing Manager
r.krupski@napollo.pl
+48 519 031 426ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Remigiusz Cholewicki

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
r.cholewicki@napollo.pl
+48 607 990 355

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL