N-PARK ŁANY k. Wrocławia
ul. Parkowa 5, 7

Powierzchnia najmu:5000 m²

Liczba miejsc parkingowych:154

Data otwarcia:12.05.2022r.

Główni najemcy:

Biedronka, Rossmann, Pepco, NKD, Piekarnia Hert, Meduza, Wok'n'Spice, Media Expert, JYSK, KFC oraz stacja benzynowa, myjnia samochodowa.

Kolejny N-Park na Dolnym Śląsku otwarty jest w Łanach położonych przy granicy Wrocławia. W bezpośrednim obszarze oddziaływania centrum znajduje się ok. 20 000 osób - są to zarówno mieszkańcy gminy Czernica, w której leżą Łany, jak i przyległego wrocławskiego Osiedla Strachocin. Doskonałe położenie N-Parku, bezpośrednio przy rondzie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia sprawia, że jest to Park Handlowy adresowany zarówno do mieszkańców, jak i klientów tranzytowych.

Na powierzchni najmu ok. 5000 znajduje się 9 lokali. Mix najemców obejmie operatora spożywczego, salon z elektroniką, drogerię, salon z odzieżą dla całej rodziny, wyposażenie wnętrz, sklep zoologiczny, gastronomię, stacja benzynowa i myjnia samochodowa.

PLANY

STREFY ZASIĘGU

Galeria

WYNAJEM

Artur Kudliński

Manager ds. Komercjalizacji
a.kudlinski@napollo.pl
+48 602 279 179ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Remigiusz Cholewicki

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
r.cholewicki@napollo.pl
+48 607 990 355

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL