N-Park Piotrków Trybunalski
ul. Sulejowska 49 A

Powierzchnia najmu:8 000m2

Liczba miejsc parkingowych:256

Data otwarcia:Q II 2023r.

W Piotrkowie Trybunalski powstanie największy park handlowy o nazwie N-Park. Realizacja inwestycji planowana jest przy ulicy Sulejowskiej, gdzie bezpośrednio przebiega wschodnia obwodnica miasta.

Będzie to obiekt typu convenience wraz z restauracją typu drive w sąsziedzctwie istniejącego marketu OBI. Na powierzchni  8 000 m2 planowanych jest 15 najemców, 256 miejsca parkingowe (naziemne).

WYNAJEM

Artur Kudliński

Manager ds. Komercjalizacji
a.kudlinski@napollo.pl
+48 602 279 179ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Dagmara Michalec

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
d.michalec@napollo.pl
+48 519 031 457

Maksym Kostenko

Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami
m.kostenko@napollo.pl
+48 519 031 422

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL