Powierzchnia najmu:13 000m2
Liczba miejsc parkingowych:348
Data otwarcia:2023/ 2024r.
Największy park handlowy w mieście, z bezpośrednim wjazdem od DW 871, na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park. Klienci będą mogli liczyć na dobrze dopasowany, różnorodny tenant-mix.
W sumie planowane jest ponad 20 lokali międzynarodowych i polskich marek. W planach jest też restauracja typu drive thru.
Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
+48 519 031 416
Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
d.michalec@napollo.pl
+48 519 031 457
NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.
NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.
ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15
SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL