N-Park Tarnobrzeg
ul. Henryka Sienkiewicza

Powierzchnia najmu:13 000m2

Liczba miejsc parkingowych:348

Data otwarcia:2024r.

Największy park handlowy w mieście, z bezpośrednim wjazdem od DW 871, na osiedlu Mokrzyszów w Tarnobrzegu powstanie N-Park. Klienci będą mogli liczyć na dobrze dopasowany, różnorodny tenant-mix. 

 

W sumie planowane jest ponad 20 lokali międzynarodowych i polskich marek. Obiekt będzie wyposażony w panele fotowoltaiczne i ładowarki do pojazdów elektrycznych. 

 

Galeria

WYNAJEM

Agata Grymuza

Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
+48 519 031 416

ZARZĄDCA / WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Dagmara Michalec

Regionalny Kierownik ds. Zarządzania Nieruchomościami
d.michalec@napollo.pl
+48 519 031 457

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa, tel. +48 22 417 15 15

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL