N-PARK Gorzów Wielkopolski
ul. Pomorska / ul. Chemiczna

Powierzchnia najmu:6000 m²

Liczba miejsc parkingowych:180

Data otwarcia:2021

Projektowana powierzchnia najmu N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim to ok. 6000 . Zaprojektowany ,,tenant-mix'' to asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i incydentalne oraz specjalistyczne. Znaleźć się tu mają m.in. znany market spożywczy, popularna drogeria, sklepy elektroniczny, sportowy, z modą rodzinną i akcesoriami, z wyposażeniem wnętrz, księgarnia, usługi i gastronomia.

N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta wojewódzkiego, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W strefie bezpośredniego oddziaływania centrum, obejmującej czas dojazdu do 5 minut, mieszka ok. 22 600 osób. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych oraz znany market spożywczy. N-Park wzbogaci tę lokalizację o wielobranżową ofertę, dzięki której powstanie tu nowa destynacja zakupowa w mieście.

PLANY

PODSTAWOWE DANE

  • Powierzchnia najmu6000 m²
  • Liczba kondygnacji1
  • Liczba lokali handlowych13
  • Parking naziemny

STREFY ZASIĘGU

CZASOWE STREFY DOJAZDU

  • 5 min22 000 osób
  • 5 - 10 min77 000 osób
  • 10 - 15 min32 000 osób

STREFY ODDZIAŁYWANIA

  • Primary25 000
  • Secondary 44 000
  • wg modelu grawitacyjnego Huffa

Lokalizacja

Galeria

WYNAJEM

AGATA GRYMUZA

Manager ds. Komercjalizacji
a.grymuza@napollo.pl
kom.: 665 101 906

JUSTYNA WĄSOWSKA

Manager ds. Komercjalizacji
j.wasowska@napollo.pl
kom.: 602 123 999

NAPOLLO od lat inwestuje w projekty handlowe i mieszkaniowe. Prowadzi działalność inwestycyjną w całym kraju oraz samodzielnie zarządza portfelem swoich realizacji. Jest nie tylko właścicielem innowacyjnych Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastovej w Gnieźnie, ale rozwija również koncept obiektów handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, znanych jako N-Park. Realizowane są one w atrakcyjnych lokalizacjach w aglomeracji warszawskiej, Wrocławiu, Poznaniu i innych miastach na terenie całego kraju. NAPOLLO zamierza podwoić swoje portfolio parków handlowych w najbliższych 5 latach, a strategię mieszkaniową realizować zarówno w Warszawie jak i poza nią.  

NAPOLLO jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

NAPOLLO
Inwestor i deweloper inwestycji
handlowych i mieszkaniowych

ul. Osmańska 12
02-823 Warszawa

SPRAWDŹ: NAPOLLO.PL